foto-video - Zespół muzyczny, na wesele Warszawa, mazowieckie, Radom

Przejdź do treści

Menu główne:

polecamy


FOTOCo stanowi jedną z najważniejszych pamiątek po uroczystości ślubnej oraz przyjęciu weselnym? Wiele Par Młodych odpowiada zdecydowanie: oczywiście zdjęcia! Trudno wyobrazić sobie, że ślub i wesele nie zostaną uwiecznione chociażby na kilku fotografiach. To dzięki nim w późniejszym czasie będzie można z łatwością powrócić do emocji towarzyszących świeżo poślubionym małżonkom w tych wyjątkowych chwilach.

Nasz zespół muzyczny z chęcią pozuje fotografom działającym na weselach. Wiemy też również, że nierzadko przyszła Para Młoda ma problem z odnalezieniem odpowiedniego specjalisty od robienia zdjęć. Pragniemy więc polecić im fotografa, który jeszcze nigdy nie zawiódł naszych Klientów – Roberta Kota.

Podobnie jak zespół na wesele No To Gramy, działa on przede wszystkim w województwie mazowieckim (czyli miastach takich jak Warszawa i Radom, czy też mniejsze miejscowości), jak również lubelskim.

Robert Kot  to profesjonalny artysta fotograf, a zarazem człowiek niezwykle skromny i życzliwy. Oto co sam mówi o swoim zawodzie:

"Fotografia jest moją pasją od wielu lat. Jest dla mnie narzędziem utrwalenia tego co ulotne, niepowtarzalne. Jest sposobem na powrót do chwil wyjątkowych, wydarzeń, które swoim charakterem dały początek nowym rzeczywistościom...
Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii ze zdjęciami."

Osoby pragnące obejrzeć prace Roberta serdecznie zapraszamy na następującą stronę internetową:Natomiast aby się z nim skontaktować, można skorzystać z poniższych danych:


mail: robertkot@zatrzymacczas.com.pl
tel.: +48 668 266 151


Oddany swojej pracy zespół weselny oraz kochający robić zdjęcia fotograf to ważne składniki udanego przyjęcia weselnego. Dlatego właśnie zachęcamy do skorzystania jedynie ze sprawdzonych usług – pod względem muzycznym zagwarantuje je zespół na wesele No To Gramy, zaś fotograficznym – Robert Kot.
+48 660 191 189
notogramy@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego