imprezy 2 - Zespół muzyczny, na wesele Warszawa, mazowieckie, Radom

Przejdź do treści

Menu główne:

galeria


IMPREZY cd.Poniżej znaleźć można jeszcze więcej fotografii prezentujących nasz zespół muzyczny w „akcji”. Ujęto na nich to, jak prezentujemy się na scenie oraz jaki mamy kontakt z publicznością, czyli przede wszystkim weselnymi Gośćmi.

W czasie występów zespół na wesele powinien być otwarty, uśmiechnięty oraz wyluzowany. Musi też oczywiście bezbłędnie wykonywać wybrane przeboje, a od czasu do czasu pozwolić sobie na niewielką improwizację. To właśnie w takich momentach tworzy się najlepszy kontakt z Gośćmi, którzy stają się dużo bardziej chętni do uczestniczenia w różnorakich weselnych zabawach.

Zespół weselny No To Gramy składa się ze świetnych muzyków oraz wokalistów. Posiadamy wykształcenie muzyczne, co jest jednym z gwarantów solidnego wykonywania naszej pracy. Prezentujemy zarówno piosenki polskie, jak i zagraniczne, a nasz repertuar jest na bieżąco uzupełniany nie tylko największymi przebojami, ale również piosenkami religijnymi (które świetnie sprawdzają się podczas uroczystości ślubnej).

Jak już kilkakrotnie wspominaliśmy, nasz zespół na wesele pracuje przede wszystkim w województwie mazowieckim. Nieobca nam Warszawa, Radom, jak również mniejsze miejscowości. Do każdej Młodej Pary oraz jej oczekiwań podchodzimy w pełni indywidualnie i w całości oddajemy się naszej pracy. Samopoczucie weselnych Gości w czasie imprez, które obsługujemy, jest dla nas zdecydowanie najważniejsze!

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonego zespołu na wesele organizowane w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do przejrzenia zdjęć, wysłuchania próbek nagrań dostępnych na stronie oraz kontaktu z nami – telefonicznego lub e-mailowego.


+48 660 191 189
notogramy@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego