nagrania - Zespół muzyczny, na wesele Warszawa, mazowieckie, Radom

Przejdź do treści

Menu główne:

galeria


NAGRANIAOsobom poszukującym sprawdzonego zespołu na wesele chcemy zaprezentować profesjonalnie przygotowaną próbkę naszej pracy. W tym celu korzystamy z usług studia nagrań Darioo Music Production. W czasie jednej z sesji nagraniowych, uwiecznionej na zdjęciach zamieszczonych w poniższej galerii, wystąpiła nasza przyjaciółka, a zarazem profesjonalna i nieco szalona wokalistka Helena Adwent.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć podczas sesji w studio nagrań Darioo Music Production, a następnie przesłuchania przykładowych nagrań z sekcji „Demo”.

Zespół muzyczny „na żywo” brzmi zawsze nieco inaczej niż na nagraniach. Zapewniamy jednak, że jako prawdziwi profesjonaliści, w występy weselne wkładamy równie dużo serca.

Nasz zespół na wesele wykonuje jest w stanie wykonać bardzo zróżnicowany repertuar. Nie mają przed nami tajemnic zarówno polskie, przebojowe szlagiery, jak i zagraniczne hity. Również piosenki religijne, wybierane przez coraz większą liczbę par w czasie kościelnej uroczystości zaślubin, prezentujemy z największym szacunkiem oraz przyjemnością.

Zespół weselny No To Gramy składa się z wykształconych muzycznie osób, dla których muzyka jest prawdziwą pasją. Obsługuje imprezy odbywające się w województwie mazowieckim, czyli takich miastach jak między innymi Radom, Warszawa, oraz mniejsze miejscowości. Zapraszamy do kontaktu młode pary, poszukujące kapeli, która w kompleksowy sposób zadba o oprawę muzyczną jednego z najważniejszych dni w ich życiu, oraz zapewni wspaniałą zabawę gościom zaproszonym na przyjęcie weselne.


+48 660 191 189
notogramy@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego