Przejdź do treści

Menu główne:

O nasZespół muzyczny "no to GRAMY" występuje w składzie:


Kasia:
- śpiew,
- konferansjer w języku angielskim.

Absolwentka warszawskiej szkoły wokalnej, prywatnie pedagog. W naszym zespole zawsze zadziwia nas barwą głosu i interpretacjami piosenek, które są odzwierciedleniem jej wrażliwości. Jej specjalnością są piosenki nastrojowe z lekkim pazurem, w których może zaprezentować cały swój potencjał wokalny. Oprócz tego wykonywane przez nią pieśni ślubne podczas uroczystości zaślubin wzruszają i pobudzają do refleksji. W wolnej chwili swoją grą na tzw. „przeszkadzajkach” wzbogaca sekcję rytmiczną. Poza tym wszystkim Kasia jest zdecydowanie najładniejszą gwiazdą w naszym gwiazdozbiorze.


Kamil:
- śpiew,
- keyboard,
- prowadzenie zabaw.

Z zawodu rehabilitant i masażysta – to pewnie dlatego wykonywane przez niego piosenki są tak „solidnie dopieszczone”. Nikt nie potrafi tak jak on poprowadzić biesiady przy stołach. Jego uśmiechnięta gęba i radosny nastrój udzielają się wszystkim gościom. Po prostu wesela to jego żywioł. A teraz wady: uwaga – ten osobnik ma niesamowity apetyt na ciasto.


Artur:
- śpiew,
- saksofon,
- akordeon,
- keyboard,
- prowadzenie zabaw,
- konferansjer w języku niemieckim.

Absolwent szkoły muzycznej II stopnia. W swoim życiu opanował już grę na perkusji, klawiszach, akordeonie, saksofonie … i zastanawiamy się – co jeszcze będzie dalej? Oprócz tego posiada bardzo wyrazisty wokal i potrafi biegle improwizować na akordeonie i saksofonie. W naszym zespole muzycznym jego domeną jest konferansjerka, czyli prowadzenie imprez i zabaw podczas uroczystości.


Łukasz:
- śpiew,
- saksofon,
- gitara,
- akustyk,
- prowadzenie zabaw.


Absolwent szkoły muzycznej. Na imprezach nie potrafi wysiedzieć kilku minut przy stole – przerwy tylko mu przeszkadzają. Człowiek o tzw. „gardle nie do zdarcia” – zazwyczaj śpiewa nawet wtedy, gdy żadne z nas już nie śpiewa (np. podczas składania sprzętu po imprezach). Poza tym „nieźle” radzi sobie z saksofonem. W naszym zespole dodatkowo odpowiada za sprawność sprzętu i akustykę.
+48 660 191 189
notogramy@op.pl

 Zapraszamy do wysłuchania nas na żywo!!Zadzwoń lub wyślij wiadomość e-mail!!Copyright: No to gramy 2017All rights reserved. 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego