Przejdź do treści

Menu główne:

O nasZespół muzyczny "no to GRAMY" występuje w składzie:


Kasia:
- śpiew,
- konferansjer w języku angielskim.

Absolwentka warszawskiej szkoły wokalnej, prywatnie pedagog. W naszym zespole zawsze zadziwia nas barwą głosu i interpretacjami piosenek, które są odzwierciedleniem jej wrażliwości. Jej specjalnością są piosenki nastrojowe z lekkim pazurem, w których może zaprezentować cały swój potencjał wokalny. Oprócz tego wykonywane przez nią pieśni ślubne podczas uroczystości zaślubin wzruszają i pobudzają do refleksji. W wolnej chwili swoją grą na tzw. „przeszkadzajkach” wzbogaca sekcję rytmiczną. Poza tym wszystkim Kasia jest zdecydowanie najładniejszą gwiazdą w naszym gwiazdozbiorze.


Kamil:
- śpiew,
- keyboard,
- prowadzenie zabaw.

Z zawodu rehabilitant i masażysta – to pewnie dlatego wykonywane przez niego piosenki są tak „solidnie dopieszczone”. Nikt nie potrafi tak jak on poprowadzić biesiady przy stołach. Jego radosny nastrój udziela się wszystkim gościom. Po prostu wesela to jego żywioł. A teraz wady: uwaga – ten osobnik ma niesamowity apetyt na ciasto.


Artur:
- śpiew,
- saksofon,
- akordeon,
- keyboard,
- prowadzenie zabaw,
- konferansjer w języku niemieckim.

Absolwent szkoły muzycznej II stopnia. W swoim życiu opanował już grę na perkusji, klawiszach, akordeonie, saksofonie … i zastanawiamy się – co jeszcze będzie dalej? Oprócz tego posiada bardzo wyrazisty wokal i potrafi biegle improwizować na akordeonie i saksofonie. W naszym zespole muzycznym jego domeną jest konferansjerka, czyli prowadzenie imprez i zabaw podczas uroczystości.


Łukasz:
- śpiew,
- saksofon,
- gitara,
- akustyk,
- prowadzenie zabaw.


Absolwent szkoły muzycznej. Na imprezach nie potrafi wysiedzieć kilku minut przy stole – przerwy tylko mu przeszkadzają. Człowiek o tzw. „gardle nie do zdarcia” – zazwyczaj śpiewa nawet wtedy, gdy żadne z nas już nie śpiewa (np. podczas składania sprzętu po imprezach). Poza tym „nieźle” radzi sobie z saksofonem. W naszym zespole dodatkowo odpowiada za sprawność sprzętu i akustykę.
+48 660 191 189
notogramy@op.pl

 Zapraszamy do wysłuchania nas na żywo!!Zadzwoń lub wyślij wiadomość e-mail!!Copyright: No to gramy 2017All rights reserved. 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego