sale weselne - Zespół muzyczny, na wesele Warszawa, mazowieckie, Radom

Przejdź do treści

Menu główne:

polecamy


SALE WESELNEZnalezienie odpowiedniej sali weselnej to dla wielu Młodych Par prawdziwe wyzwanie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, bowiem nasz zespół weselny działa w tej branży już od wielu lat i niejednokrotnie rozmawiał z Narzeczonymi o trudnościach związanych z organizacją wesela.

Na szczęście w województwie mazowieckim działa wiele domów weselnych oraz innych obiektów oferujących sale doskonale dostosowane do organizacji nawet dużych imprez. Nie zawsze zlokalizowane są one w większych miastach, takich jak Warszawa czy Radom. Niektóre z nich znajdują się w mniejszych miejscowościach, prezentując mimo to ofertę dostosowaną nawet dla najbardziej wymagających Par.

W przemyślanie wybranej sali weselnej dobrze czują się wszyscy, także obsługa, oraz zespół muzyczny. Dzięki dobrym warunkom pracy są oni w stanie świadczyć swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie, bezpośrednio wpływając na zadowolenie weselnych Gości, a co za tym idzie, również Pary Młodej.

Jako zespół na wesele grający w naprawdę wielu obiektach, możemy zdecydowanie polecić salę weselną „Przy lesie”, znajdującą się w miejscowości Książenice (około pół godziny jazdy od Warszawy oraz godzinę jazdy od Radomia).

Co oferuje Sala Weselna „Przy Lesie”? Oto jej najważniejsze zalety, cenione zarówno przez nasz zespół muzyczny, jak i Gości:

– sala do 200 osób,
– sala klimatyzowana,
– położona wśród lasów, z dala od zgiełku,
– 25 km od granic Warszawy, 3 km od Grodziska Maz.,
– możliwość dowozu autokarowego,
– parking strzeżony na 100 samochodów,
– w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne,
– catering na miejscu,
– bufet z obsługą,
– pokoje hotelowe,
– imprezy plenerowa, grille, piknik,
– pełna organizacja i obsługa,
– konkurencyjne ceny.

Osoby zainteresowane wynajęciem Sali Weselnej „Przy Lesie” zapraszamy do skorzystania z dostępnych poniżej danych kontaktowych:


Kazimiera i Tadeusz Zych
Książenice, Al. Brzozowa 33,
(0 22) 734 11 32, 0 608 465 018
asiazych@op.pl


+48 660 191 189
notogramy@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego