zaślubiny - Zespół muzyczny, na wesele Warszawa, mazowieckie, Radom

Przejdź do treści

Menu główne:ZAŚLUBINYNasz zespół weselny pragnie towarzyszyć Państwu Młodym nie tylko w czasie przyjęcia weselnego, ale również podczas uroczystości zaślubin w Kościele.

To z całą pewnością najważniejsza dla Pary Młodej chwila, warta odpowiedniej muzycznej oprawy oraz stworzenia naprawdę wyjątkowego nastroju. Pozwólcie, aby zadbał o niego nasz zespół weselny!

Bez znaczenia jest to, czy uroczystości odbywają się w Warszawie, Radomiu czy innych miejscowościach leżących w województwie mazowieckim. Zespół na wesele No To Gramy jest otwarty na zlecenia pochodzące z różnych lokalizacji i każdą zwracającą się do niego Parę Narzeczonych traktuje z należytą uwagą oraz zainteresowaniem.

Wykonywane przez nas pieśni ślubne, wzbogacone akompaniamentem gitarowym oraz piano, wzruszają i są uzupełnieniem tych wyjątkowych chwil, kiedy Zakochani ślubują sobie przed ołtarzem dozgonną miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską.

O tym jak nasz zespół weselny radzi sobie z pieśniami religijnymi, można się przekonać, klikając w linki umieszczone poniżej do utworów „Jezus Najwyższe Imię” oraz „Barka”.


Pieśń na wejście:
To Przykazanie,

Pieśń na dary:
Wspaniały Dawco Miłości,

Pieśni na Eucharystię:
Jam Jest Chleb Życia,
Miłość Twa,
Ofiaruję Tobie,


Pieśń na uwielbienie:

Jezus Najwyższe Imię,


Pieśń na podpisanie dokumentów:

Barka,


Pieśń na modlitwę przed obrazem Maryi:
Ave Maria,

Utwór na rozesłanie:
Marsz Weselny Mendelsona.


Wszystkich zainteresowanych powyższą muzyczną ofertą zapraszamy do kontaktu. Kierujemy ją  zwłaszcza do Par z Warszawy, Radomia i całego województwa mazowieckiego.
+48 660 191 189
notogramy@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego