Zespół muzyczny, na wesele Warszawa, mazowieckie, Radom

Przejdź do treści

Menu główne:


Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej.


Zespół muzyczny "no to GRAMY" to najlepszy wybór na wesele.Nasz teren działania to miasta Warszawa i Radom, jak również całe województwo mazowieckie.
„No to GRAMY” to zespół muzyczny (Warszawa), który istnieje nieprzerwanie
od 1997 roku, świadcząc usługi na wszelkiego rodzaju
imprezach rozrywkowych, takich jak:

- przyjęcia weselne,
- rodzinne uroczystości,
- studniówki,
- eventy dla firm,
- imprezy na wolnym powietrzu,
- inne imprezy o charakterze rozrywkowym.


Wieloletnie doświadczenie w kształtowaniu, prowadzeniu oraz kreowaniu indywidualnego charakteru każdej uroczystości gwarantuje Państwu niezapomniane chwile i wzruszenia, wzbogacone oprawą muzyczną. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu muzycznego i elektronicznego (RCF, LDM, YAMAHA, CONN, KORG, ROLAND, PROEL, SENNHEISER, SOUNDCRAFT), zakupionego u renomowanych producentów i dystrybutorów takich jak: np. music express, fabryka dźwięku, który to sprzęt zapewnia doskonałą jakość brzmienia. Dodatkowo posiadamy oświetlenie dyskotekowe wraz z maszyną do tworzenia tzw. dymu dla zwiększenia atrakcyjności efektów wizualnych. Właśnie dlatego stanowimy dobry wybór nie tylko jako zespół weselny. Radom, Warszawa i całe Mazowsze stanowią obszar, na terenie którego zapewniamy dobrą zabawę do białego rana!
 
 
Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Młodych Par, w celu uświetnienia przebiegu przyjęć weselnych, ale również wszędzie tam, gdzie muzyka jest nieodłącznym elementem uroczystości. Instrumenty dęte, akordeon, gitara, a także nowoczesne aranżacje wykonywanych utworów doskonale podkreślają nasz indywidualny styl.
„No to GRAMY” to więc nie tylko zespół na wesele! Warszawa to główny obszar naszej działalności, jednak jeśli potrzebują Państwo oprawy muzycznej swojej uroczystości w innym rejonie Polski, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 
 


Dlaczego My ... ?

- bo nasz zespół posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży artystycznej oparte na edukacji muzycznej i pedagogicznej.
- bo nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo i jednocześnie urozmaicona.
- bo oczekiwania klientów traktujemy priorytetowo.
- bo podczas imprez nie spożywamy alkoholu.
- bo posługujemy się zawodowym sprzętem muzycznym, elektronicznym i oświetleniowym.
- bo muzykowanie traktujemy jak dobrą zabawę.
- bo w cenie wesela proponujemy również gratisowo uroczyste wyprowadzenie z marszem po błogosławieństwie.
    
 

Z ogromną przyjemnością spotkamy się z Wami, aby przede wszystkim poznać Wasze oczekiwania dotyczące muzyki na wesele, a także zaprezentujemy „na żywo” nasz repertuar.

Dla zainteresowanych oferujemy także wykonanie pieśni w trakcie ślubu, żeby moment wypowiedzenia "tak" był niezapomniany.
 

Szukasz zespołu, który zagwarantuje Ci dobrą zabawę do białego rana oraz zapewni niezwykłą oprawę muzyczną imprez okolicznościowych ? Nie mogłeś lepiej trafić - „No to Gramy” to profesjonalny zespół muzyczny. Mazowieckie – to obszar, który głównie obsługujemy. Do każdego Klienta podchodzimy jednak indywidualne, dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytania dotyczące naszej oferty.

+48 660 191 189
notogramy@op.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego